اخبار صندوق پژوهش

تسهیلات دیگر

پرداخت تسهیلات طی هفت روز کاری تا چهار برابر مبلغ ودیعه گزاری شده با نرخ 21% مزایای طرح: مدت بسیار کوتاه ودیعه گزاری (هفت روز)

ادامه مطلب »

سفر معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری به مسکو

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری اسلامی ایران در راس هیئت عالیرتبه از مسوولان علمی و فناوری، فناوران و دانشگاهیان کشور در سفر به مسکو پایتخت روسیه، در دیدار با مقامات بلندپایه علمی این کشور، علاوه بر هماهنگی های بیشتر برای گسترش همکاری های علمی و فناوری، در نخستین کمیته عالی همکاری های فناوری ایران و روسیه شرکت کند.

The post سفر معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری به مسکو appeared first on عیارآنلاین.

ادامه مطلب »

گزارش از سفری که موفقیت‌آمیز بود

«به عنوان یک مقام بلندپایه عرصه علم و فناوری کشورمان به یک کشور مهم اروپایی می روید. رییس جمهوری را می بینید، با سه وزیر مهم، رییس اتاق بازرگانی و مدیران شرکت های مهم اتریش دیدار می کنید. یک سخنرانی موفق انجام می دهید. دو قرارداد مهم امضا می کنید. از چند انستیتو و شرکت مهم دیدن می کنید. پیام را شفاف منتقل می کنید، معرفی کامل از وضعیت ایران می دهید و بعد از ۳۶ ساعت، به ایران باز می گردید. جمع اینها نشان می دهد که سفر، سفر خیلی موفقی بود.»

The post گزارش از سفری که موفقیت‌آمیز بود appeared first on عیارآنلاین.

ادامه مطلب »

نامه مشترک دیوان محاسبات و ۲ کمیسیون مجلس به لاریجانی درباره بورسیه‌ها و عدم‌همکاری وزارت علوم

نایب‌رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تهیه نامه مشترک کمیسیون اصل ۹۰، آموزش و دیوان محاسبات درباره بورسیه‌ها و عدم‌همکاری وزارت علوم در پرونده بورسیه‌ها خبر داد.

The post نامه مشترک دیوان محاسبات و ۲ کمیسیون مجلس به لاریجانی درباره بورسیه‌ها و عدم‌همکاری وزارت علوم appeared first on عیارآنلاین.

ادامه مطلب »

دکترمضطرزاده: اتصال به شبکه‌های گسترده علمی توسعه علم و فناوری را به‌ همراه دارد

درنشست رئیس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران با رایزنان علمی و فناوری جمهوری اسلامی ایران بر ضرورت اتصال به شبکه‌های گسترده تخصصی ملی و جهانی علم و فناوری تاکید شد.

The post دکترمضطرزاده: اتصال به شبکه‌های گسترده علمی توسعه علم و فناوری را به‌ همراه دارد appeared first on عیارآنلاین.

ادامه مطلب »