گزارش خدمات صندوق پژوهش و فناوری تهران در سی و هشتمین نشست روسای پارک­های علم و فناوری کشور

شما اینجایید: خانه » اخبار صندوق پژوهش » گزارش خدمات صندوق پژوهش و فناوری تهران در سی و هشتمین نشست روسای پارک­های علم و فناوری کشور
fa2d24a3-5546-4e7f-8dd2-e5be747acb89
اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۸

31d9bebe-40fa-4d25-9c42-29450ac2f84b fa2d24a3-5546-4e7f-8dd2-e5be747acb89

سی و هشتمین نشست روسای پارک های علم و فناوری کشور ۱۱ اردیبهشت ماه با حضور دکتر باقری دکتر باقری قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر کشمیری سرپرست دفتر سیاست گذاری، برنامه ریزی و امور فناوری و روسای پارک های علم و فناوری کشور در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار شد

این نشست که با هدف تعامل، هم‌فکری، هم‌افزایی و تبادل نظر روسای پارک‌های علم و فناوری با مسئولان وزارت علوم، سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی برگزار شد. دکتر کشمیری سرپرست دفتر سیاست گذاری، برنامه ریزی و امور فناوری خبر از سطح بندی جدید پارک ها بر اساس تحقق  شاخص های توسعه داد که در این سطح بندی جدید پارک ها در سه سطح ۱. تاسیس و شکل گیری  ۲. توسعه یافتگی میانی ۳. توسعه یافته قرار خواهند گرفت.

در ادامه دکتر زارعی هنزکی رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در سی و هشتمین نشست روسای پارک های علم و فناوری سراسر کشور گفت: فضای علمی و فناورانه ایجاد شده در پارک های علم و فناوری عاملی مهم در کمک به مشکلات موجود بوده و با توجه به سال رونق تولید اهمیت بیشتری یافته است.

در ادامه این نشست نیز جناب آقای دکتر کشمیری ضمن معرفی صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران به عنوان یکی از برترین صندوق های توسعه فناوری کشور در ارائه خدمات به شرکت های دانش بنیان و فناور از جناب آقای مهندس فریدوند مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران دعوت نمودند تا  ضمن ارائه گزارش خدمات سالیان گذشته صندوق در حوزه دانش بنیان شرایط ارائه خدمات توسط صندوق به سایر پارک های علم و فناوری کشور را نیز اعلام نمایند.