حضور صندوق در هشتمین‌ نمایشگاه توانمندی‌های صنایع هوایی و فضایی ایران

شما اینجایید: خانه » اخبار صندوق پژوهش » حضور صندوق در هشتمین‌ نمایشگاه توانمندی‌های صنایع هوایی و فضایی ایران
عکس نمایشگاه هوایی
آذر ۲۰, ۱۳۹۶

حضور صندوق در هشتمین‌ نمایشگاه توانمندی‌های صنایع هوایی و فضایی ایران که با حضور نمایندگانی از کشورهای روسیه، چین، ترکیه، کرواسی، اتریش، آلمان، تونس، هند و مالزی در تهران برگزار گردید.

این نمایشگاه در تاریخ ۷ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه هوایی مقابل پارک ارم تهران برگزار گردید. در این نمایشگاه اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران بعنوان نماینده بخش خصوصی و سازمان صنایع هوایی بعنوان نماینده وزارت‌ دفاع در کنار حدود ۱۵۰ شرکت مختلف که عمدتاً دانش‌بنیان هستند شرکت نمودند. یکی از نکات مهم این نمایشگاه، ارائه حدود ۱۰۰۰ محصول دانش‌بنیان در حوزه صنعت هوایی و هوافضا می باشد. این نمایشگاه با هدف نمایش توانمندی های شرکتهای خصوصی و فعال در حوزه صنایع هوایی و فضایی کشور، معرفی محصولات و خدمات صنایع هوافضا، بازاریابی برای محصولات تولید داخلی و با مشارکت حداکثری اعضای اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران برگزار گردیده است.

صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران نیز با توجه به ارائه خدمات گسترده مالی و ضمانت نامه ای به شرکت­های دانش بنیان و فناور در این نمایشگاه حاضر گردید و خدمات خود را به شرکت های فعال در این حوزه ارائه نمود.