سیزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی در روزهای هفت و هشت اردیبهشت‌ماه از سوی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار گردید.

شما اینجایید: خانه » اخبار صندوق پژوهش » سیزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی در روزهای هفت و هشت اردیبهشت‌ماه از سوی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار گردید.
2
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۶

این جشنواره اولین جشنواره در حوزه کارآفرینی بوده و از سال ۸۱ فعالیت خود را آغاز کرده است، امسال سیزدهمین دوره آن در حالی برگزار گردید که از سال ۹۵ جهت‌گیری این رویداد به سمت اقتصاد مقاومتی بوده است.

این جشنواره در دو بخش مسابقه‌ای و غیرمسابقه‌ای برگزار می‌شود، که در بخش غیرمسابقه‌ای نمایشگاه‌هایی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری و معرفی ابزارهای نوین برای تامین مالی با همکاری فرابورس برگزار خواهد شد و در بخش مسابقه‌ای نیز اقدام به ارزیابی طرح‌های ارائه شده می‌شود.

در این دوره از جشنواره ۹۰ فرصت سرمایه‌گذاری و فن‌آفرینی که از سوی داوران جشنواره مجوز دریافت کرده‌اند، معرفی گردیدند.

در حال حاضر ابزارهای جدید مالی مانند صندوق پروژه، صندوق‌های جسورانه، بازار شرکت‌های دانش‌بنیان و بازار دارایی‌های فکری برای حمایت از ایده‌ها در این جشنواره ایجاد شده است.

صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران نیز با توجه به تفاهم نامه همکاری با شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان جهت حمایت از طرح­های دانش بنیان و فناور در این جشنواره حضور  بهم رسانید.