حضور صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در چهارمین همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی

شما اینجایید: خانه » اخبار صندوق پژوهش » حضور صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در چهارمین همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی
دسامبر 23, 2019

kadro_ahmadi_yalda_startup__24_of_308_

چهارمین همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران با حضور فعالان حوزه کارآفرینی استارتاپی و دانش‌بنیان کشور روز چهارشنبه ۲۷ آذرماه در سالن همایش‌های وزارت کشور برگزار شد. در این همایش مدیران استارتاپ‌های بزرگ و کوچک، شتابدهنده‌ها، صندوق‌های خطرپذیر و فعالان استارتاپی گرد هم آمدند تا وضعیت اکوسیستم استارتاپی ایران را در سالی که گذشت ارزیابی و افق‌های سال بعد را ترسیم کنند.

kadro_ahmadi_yalda_startup__139_of_308_

محمدمهدی فریدوند، رئیس انجمن صنفی کارفرمایی صندوق‌ها و نهادهای سرمایه‌گذاری خطرپذیر ایران و مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران نیز از وضعیت سرمایه‌گذاری خطرپذیر در سالی که گذشت، گزارشی ارائه کرد.

kadro_ahmadi_yalda_startup__183_of_308_

در حاشیه این همایش، صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران به عنوان یکی از حامیان کافه سرمایه به مذاکره با بیش از ۲۰ سرمایه‌ پذیر پرداخت.

kadro_ahmadi_yalda_startup__279_of_308_

در این همایش موضوعاتی از قبیل چالش‌های اقتصاد سنتی و دیجیتال، تامین منابع مالی استارتاپ‌ها در شرایط تحریم، دلایل شکست استارتاپ‌ها، نحوه ورود شرکت‌های بزرگ اینترنتی به بازار بورس و عدم­موفقیت شتابدهنده‌ها در ایران بررسی شد.

kadro_ahmadi_yalda_startup__82_of_308_

kadro_ahmadi_yalda_startup__9_of_308_