حضور صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار

شما اینجایید: خانه » اخبار صندوق پژوهش » حضور صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار
دسامبر 23, 2019

WhatsApp Image 2019-12-22 at 12.23.10(1)

بیستمین دوره نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار از تاریخ ۲۶ آذرماه  و به مدت چهار روز در محل نمایشگاه های بین ­المللی تهران و با حضور دانشگاه­ ها، پژوهشگاه ­ها، پارک­ های علم و فناوری، مراکز رشد، موسسات تحقیقاتی و نیز برخی از وزارتخانه ­ها و سازمان­ های اجرایی مرتبط، برگزار گردید. این نمایشگاه در پنج سالن با مساحت ۱۰ هزار متر مربع و حدود ۲۰۰ غرفه برگزار شد. در این نمایشگاه صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و به صورت مشترک در غرفه ۱ سالن ۵ نمایشگاه حضور داشتند. از بخش­ های مهم این غرفه می ­توان به کافه پارک، جلسات مذاکره بین سرمایه­ گذار و سرمایه­ پذیر و کارگاه‌های آموزشی و نشست­ های تخصصی با حضور مسئولین اشاره نمود.

kadro_ahmadi_namayeshgah__183_of_383_

kadro_ahmadi_namayeshgah__365_of_383_

ارائه توانمندی‌‏های پژوهشی و فناوری دانشگاه‏‌ها و مراکز تحقیقاتی، تجاری­ سازی یافته‌‏های پژوهش و فناوری (فن بازار)، برقراری ارتباط مراکز صنعتی و تولیدی با مراکز تحقیقاتی، شناسایی و معرفی پژوهشگران و فناوران برتر، فراهم کردن فضای همکاری بین پژوهشگران و فناوران، از جمله دستاوردهای این نمایشگاه بود. در پایان نمایشگاه، غرفه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به عنوان یکی از غرفه­ های برتر معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت.

kadro_ahmadi_namayeshgah__345_of_383_