حضور صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در کیش اینوکس ۲۰۱۹

شما اینجایید: خانه » اخبار صندوق پژوهش » حضور صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در کیش اینوکس ۲۰۱۹
دسامبر 2, 2019

یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت­های سرمایه­گذاری کشور و ششمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی­ سازی (KishINVEX2019) به همراه برگزاری نشست های تخصصی و همایش های جانبی، ۲۷ لغایت ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۸ در جزیره کیش برگزار گردید.

2

این رویداد با برگزاری ۳۷ نشست و همایش تخصصی داخلی و بین المللی و حضور بیش از۲۰ سخنران کلیدی و بلندپایه از کشورهای مختلف و حضور بیش از۷۰ سخنران برجسته داخلی و بیش از۳۰۰ ملاقات تجاری بین مشارکت کنندگان نمایشگاه همراه بود.

مدیرعامل منطقه آزادکیش نیز با بیان اینکه ۴۱ بسته سرمایه گذاری به ارزش ۴ هزارمیلیارد تومان ازسوی این منطقه برای سرمایه گذاران ارائه شد ابراز امیدواری کرد: مشارکت کنندگان داخلی  و خارجی بتوانند با استفاده از فرصتهای سرمایه گذاری این نمایشگاه گام هایی خوبی در جهت رونق تولید در جزیره کیش و کشور بردارند.
حضور ۴۰ مشارکت کننده بین المللی و ۲۶۰ مشارکت کننده داخلی از نقاط قوت این نمایشگاه بود.

3

صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران، در این دوره از نمایشگاه ضمن دعوت از تمامی فعالان اقتصادی برای بازدید از غرفه این صندوق، به معرفی دستاوردهای خود در زمینه ارائه انواع تسهیلات و ضمانت نامه و تشریح فرصت های سرمایه گذاری پرداخت. کیش اینوکس به عنوان بزرگترین رویداد اقتصادی بخش خصوصی با چند سال تجربه توانسته با کنارهم قراردادن بخش های پیشرو اقتصاد ایران شامل سازمان بورس و اوراق بهادار و سایر ارکان بازار سرمایه، پژوهشکده پولی و بانکی، بانک مرکزی، سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و صندوق های پژوهش و فناوری باعث تقویت توان اقتصادی کشور گردد.

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری نیز تسهیلات وِیژه ای به موسسه های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه اینوکس کیش ۲۰۱۹ ارائه نموده بود، که در قالب این تسهیلات، ۹۰ درصد از هزینه های حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی “کیش اینوکس”، توسط صندوق نوآوری و شکوفایی تامین و پرداخت می­گردید. این تسهیلات شامل پرداخت اجاره فضا و طراحی و ساخت غرفه تا سقف ده میلیون تومان  بود، همچنین شرکت­های دانش بنیان متقاضی شرکت در پاویون تنها ده درصد هزینه معادل یک میلیون تومان را پرداخت کردند. علاوه براین، قراردادهای تجاری در زمینه محصولات دانش‌بنیان که درحاشیه این نمایشگاه منعقد شد نیز مشمول این تسهیلات بود.

4