حضور صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فن آوری inotex 2019

شما اینجایید: خانه » اخبار صندوق پژوهش » حضور صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فن آوری inotex 2019
تیر ۱۶, ۱۳۹۸

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (inotex 2019) با شعار «اکوسیستم نوآوری و فناوری، زیر یک سقف از یکشنبه ۱۹ خرداد ماه به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد. نمایشگاه اینوتکس با هدف بسترسازی مناسب برای تبادل فناوری میان شرکت‌های خصوصی، سرمایه‌گذاری مشترک و مشارکت در پروژه‌های تحقیق و توسعه برپا می‌شود و میزبان بخش‌های مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری کشورهاست.

در این نمایشگاه بین‌المللی شرکت‌های فناور، استارتاپ‌ها، شتابدهنده‌ها و مراکز رشد، منتورها و مشاوران، مخترعان، پارک‌های فناوری، صندوق‌های جسورانه و سرمایه‌گذران و … در بیش از ۴۰۰ غرفه، در فضایی حدود ۱۰ هزار مترمربع حضور داشتند.

همچنین در این نمایشگاه ۳۰ رویداد جانبی همچون جلسات  B2B، جلسات بین استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذران، مشاوره رایگان و … برای افزایش کارآمدی نمایشگاه برگزار شد.

از بخش های جانبی رویداد مذکور می توان به : تجربه فناوری، اینوتکس کوآپ(INOTEX Co-op)، اینوجوان، سی و نهمین نشست روسای پارک‌های فناوری کشور، رویداد Reverse Pitch یا ارائه معکوس، نخستین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه اشاره نمود.

صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران نیز با توجه به خدمات متنوع خود در حوزه تامین مالی و اعتباری شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها در این نمایشگاه شرکت نموده و خدمات مالی خود را به صورت تسهیل شده متقاضیان حاضر در این نمایشگاه ارائه نمود.