حضور صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در ششمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

شما اینجایید: خانه » اخبار صندوق پژوهش » حضور صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در ششمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران
ژانویه 9, 2019

حضور صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در ششمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همانند سالهای گذشته و در تعامل و همکاری نزدیک با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نسبت به برگزاری” ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران” همزمان با نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور” در تاریخ ۳ الی ۶ دی‌ماه سال جاری اقدام نمود.

این نمایشگاه همانند سال گذشته، در سیزده بخش موضوعی «نفت و پتروشیمی، برق، الکترونیک و نرم‌افزار، عمران و ساختمان، مکانیک، شیمی و متالوژی، کشاورزی و محیط‌زیست، فیزیک پایه، تجهیزات عمومی آزمایشگاهی، مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی و زیست مواد، تجهیزات تست و آزمون صنعتی و خدمات کالیبراسیون» برگزار گردید. بر اساس سطح‌بندی محصولات بخشی از مبلغ خرید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران،  توسط مراکز علمی و پژوهشی دولتی بین ۱۰ تا ۴۰ درصد تا سقف معینی مورد حمایت قرار خواهد گرفت.
صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران نیز با توجه به ماموریت خود در صدور ضمانت­نامه برای تضمین تمامی قراردادهای شرکت­های حاضر در این نمایشگاه با شرایط تسهیل شده، در نمایشگاه مذکور حضور داشت و خدمات خود را به متقاضیان ارائه نمود.