حضور صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در یازدهمین جشنواره فناوری نانو

شما اینجایید: خانه » اخبار صندوق پژوهش » حضور صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در یازدهمین جشنواره فناوری نانو
IMG-20181031-WA0001
آبان ۹, ۱۳۹۷

نهمین جشنواره فناوری نانو به عنوان بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه داخلی در حوزه فناوری نانو  از ۲۱ الی ۲۴ مهرماه درمحل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار و با استقبال فعالان این عرصه، محققان دانشگاهی، صنعتگران و دانشجویان روبرو شد.

در این نمایشگاه فعالان عرصه نانو شامل نهادهای ترویجی در بخش‌های دانشجویی و دانش‌آموزی، شرکت‌های تولیدکننده محصولات فناوری نانو، شرکت های دانش بنیان، نهادهای فعال در حوزه تجاری سازی محصولات، مراکز رشد، واحد های فناور فعال در حوزه نانو، پژوهشگاههای نانو فناوری و دانشگاهها حضور داشتند و دستاوردهای نانویی خود را در معرض دید علاقه مندان قرار دادند.

در این دوره بیش از ۱۰۰ شرکت در حوزه های تولید محصولات، ساخت تجهیزات و ارائه کننده خدمات به ارائه محصولات و خدمات خود در حوزه نانو فناوری پرداختند، امضاء تفاهم‌نامه‌های همکاری مشترک و قرارداد تجاری میان شرکت ها از جمله دستاوردهای صنعتی این نمایشگاه بود.

صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران به عنوان یکی از بازوهای ستاد توسعه فناوری نانو به عنوان ارائه کننده انواع خدمات مالی برای تجاری سازی محصولات حوزه فناوری نانو، حضور پررنگی داشت و در غرفه خود مشاوره های گوناگونی را در زمینه تجاری سازی محصولات دانش حوزه فناوری نانو و چگونگی دریافت خدمات را به بازدید کنندگان ارائه داد.