حضور صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در هفتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فن آوری INOTEX 2018

شما اینجایید: خانه » اخبار صندوق پژوهش » حضور صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در هفتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فن آوری INOTEX 2018
جولای 10, 2018

17785

 

 

 

WhatsApp Image 2018-07-10 at 1.38.54 PM

 

حضور صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران در هفتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فن آوری INOTEX 2018

نمایشگاه تخصصی حوزه تکنولوژی و نوآوری (INOTEX)2018  از تاریخ ۱۴ لغایت ۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ با حضور ۱۵۰ استارت‌آپ، ۱۶ شتاب‌دهنده، ۱۱ سرمایه‌گذار خطرپذیر و بیش از ۱۰۰ شرکت دانش بنیان در محل نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار گردید، موضوع اصلی نمایشگاه اینوتکس امسال “شهر هوشمند” است و با نگاه مخصوص به مدیریت هوشمند انرژی، حمل و نقل هوشمند، اینترنت اشیا، زیرساخت‌های هوشمند، بهداشت و سلامت هوشمند و محیط و محل زندگی هوشمند برگزار می‌شود. این نمایشگاه بزرگترین رویدادی است که در آن استارت‌آپ‌ها، سرمایه گذران و شتاب دهنده‌ها برای افزایش هم افزایی در کنار یکدیگر جمع می‌گردند.

در نمایشگاه امسال یک بخش جدید به نام «استیج» پیش بینی شده بود که  در یک برنامه سه روزه چالش‌های استارت‌آپی ایران را مورد بررسی قرار می داد، همچنین اینوتکس تلنت به عنوان برنامه ویژه امسال نمایشگاه نقش موثری را به عنوان پل ارتباطی بین استارت‌آپ‌ها و متقاضیان جویای کار ایفا می‌کند.

یکی دیگر از برنامه‌های امسال نمایشگاه، برگزاری دومین نشست تجاری فناوری  D8با حضور شرکت‌های فناور ۴ کشور مختلف است که این نشست حول محور انرژی‌های تجدیدپذیر و با محوریت بررسی فرصت‌های مناسب برای مشارکت به بررسی موضوعات مختلف برگزار گردید.

صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران نیز در این نمایشگاه شرکت نموده و خدمات مالی خود را به صورت تسهیل شده به شرکت ها، مجموعه ها و استارتاپ ها حاضر در این نمایشگاه ارائه نمود.