بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک کامپیوتر و تجارت الکترونیکی «الکامپ» در محل نمایشگاه بین المللی تهران

شما اینجایید: خانه » اخبار صندوق پژوهش » بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک کامپیوتر و تجارت الکترونیکی «الکامپ» در محل نمایشگاه بین المللی تهران
آگوست 13, 2019

1 2 3 4

 

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک کامپیوتر و تجارت الکترونیکی «الکامپ» در محل نمایشگاه بین المللی تهران در فضایی حدود ۵۰ هزار متر مربع و با حضور بیش از ۸۰۰ شرکت داخلی از بخش دولتی، خصوصی، استارت آپی و دانش بنیان و نمایندگان چند شرکت داخلی در آخرین روزهای تیرماه برگزار شد.
حضور کسب و کارهای نوپا و شرکتهای استارت‌آپی در کنارشتابدهندگان و شرکتهای سرمایه گذاری از ویژگی‌های بارز این نمایشگاه بود و استقبال مردم از بخش‌های مربوط به این کسب و کارها بیانگر این نکته بود که امسال اکوسیستم استارت‌آپی کشور به جای کمپانی‌های بزرگ، اپراتورهای ارتباطی وشرکتهای دولتی، بزرگترین رویداد فناورانه کشور را رقم زدند. و برآوردها این است که بیش از ۵۰ هزار نفر در روز، از الکامپ ۲۵ بازدید کردند.
«الکام استارز»، «الکام گیمز»، «الکام تاکز» ، «الکام جابز»، «الکام تورز»و «الکام ترندز»از بخشهای نمایشگاه الکامپ امسال بودند.

صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران نیز با توجه به ماموریت خود در ارائه انواع خدمات مالی و اعتباری در این نمایشگاه شرکت نموده و خدمات مالی خود را به صورت تسهیل شده به شرکت ها، مجموعه ها و استارتاپ ها حاضر در این نمایشگاه ارائه نمود.